Mitsubishi Elektrik, Japon Konut Pazarına UV-C LED Dezenfeksiyonu Sunmak İçin AquiSense Teknolojileri ile İş Ortaklığı Yapıyor

Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız ve UV-C LED su dezenfeksiyon teknolojisinde dünya lideri olan AquiSense Teknolojileri (Erlanger, KY), Mitsubishi Electric Corporation (MELCO) için özel olarak PearlAqua Micro ürününün benzersiz bir versiyonunu duyurmaktan gurur duyuyor. Ortaklık, MELCO’ya, MELCO’nun ev tipi “Eco Cute” sıcak su sistemleri için AquiSense’in patentli ultraviyole ışık yayan diyot (UV-C LED) su arıtma teknolojisini sağlıyor.

MELCO, pazar lideri CO2 ısı pompalı sıcak su tedarik sistemi için bir düzineden fazla tedarikçinin UV-C LED teknolojisi çözümlerini değerlendirerek, düşük enerji tüketimi, uzun hizmet ömrü ve düşük karbon ayak izine dayalı UV-C LED’i tercih etmektedir. AquiSense, lider ürün performansı, yüksek hacimli üretim kapasitesi ve rekabetçi fiyatlandırmaya dayalı olarak uzun vadeli tedarikçi olarak seçildi. Pazar lideri PearlAqua Micro platformunu temel alan AquiSense’in yeni bileşeni, sıcak suyun yeniden kullanımında üst düzey bir mikrobiyolojik dezenfeksiyon bariyeri sunar. Rakip ünitelerin aksine, yeni UV LED dezenfeksiyonu, gelecekteki döngülerde kirlenmeyi önleyen bir bariyer görevi görür.   

Mitsubishi, her kıtada ürün çözümleri sunan küresel bir şirketler topluluğudur ve çok çeşitli pazarlarda ve uygulamalarda kalitesi, sürdürülebilirliği ve yenilikçiliği ile tanınır. Bu anlaşma, Mitsubishi’nin önemli bir yan kuruluşu olan MELCO’nun önümüzdeki on yıllar boyunca ürünlerinde cıva içermeyen UV-C LED teknolojisini kullanmak için derin ve ileriye dönük bir taahhütte bulunduğunu ve AquiSense’e uzun bir süre boyunca önemli bir üretim büyümesi sağladığını göstermektedir.

AquiSense Asya Bölge Satış Direktörü Jun Miyauchi, “Bu ortaklık, konut piyasasında UV-C LED teknolojisinin büyük bir adaptasyonunu ifade ediyor. Bu sadece dünyanın bugüne kadarki en büyük UV-C LED tedarik sözleşmesi değil, aynı zamanda önceki tüm sözleşmelerin toplamından daha büyük olabilir” dedi. AquiSense CEO’su Oliver Lawal ise, “MELCO ile bu yeni ortaklıktan heyecan duyuyoruz. Bu, tüm ekibimiz tarafından küresel olarak ve güncel olarak devam eden üretimle birlikte çok fazla çalışmayı temsil ediyor. Bu, UV-C LED teknolojisinin kimyasal içermeyen dezenfeksiyonun uygulama kullanımını genişleten benzersiz faydalar sunduğu yönündeki konumumuzu bir kez daha güçlendiriyor. ” 

AquiSense Teknolojileri Hakkında

AquiSense Teknolojileri, UV-C LED sistemleri tasarımı ve üretiminde dünya lideridir. Cihazlarını değerlendirmek ve verimli dezenfeksiyon ürünleri tasarlamak için önde gelen LED üreticileriyle birlikte çalışırlar. AquiSense, patentli teknoloji ve derinlemesine bilgi birikiminin bir kombinasyonunu kullanarak, LED cihazları su, hava ve yüzey uygulamalarında gerçek dünya sorunlarını çözen ürünlere entegre eder. 

Mitsubishi Hakkında

Mitsubishi, dünya çapında yaklaşık 80 ülkede 200’den fazla operasyon üssüyle Japonya’nın en büyük genel ticaret şirketidir. Mitsubishi, 500’ün üzerinde grup şirketi ile birlikte, yaklaşık 60.000 kişilik çok uluslu bir işgücü istihdam etmektedir. Enerji, metaller, makine, kimyasallar, gıda ve genel mallar dahil olmak üzere neredeyse her sektörde uzun süredir dünyanın dört bir yanındaki müşterilerle iş yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sem Water

Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş markasıdır.

İletişim


Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş

Barbaros Mah. Temmuz Sok. No: 6 Atasehir / İstanbul