PearlAqua Deca TM

  UV-C LED SU ARITMA SİSTEMİ

 • PearlAqua Deca, su kaynağınızı hastalıklara neden olan patojenlere karşı korumak için mevcut en gelişmiş ürünümüzdür. Deca, giriş noktası uygulamaları için tasarlanmış bir UV-C LED su dezenfeksiyon platformudur. Bu sistem, cıva buharlı lambalar gibi zararlı kimyasallar veya malzemeler kullanmadan bütün evin su dezenfeksiyonunu yerine getirir. Dinamik Güç Kontrol teknolojisi sayesinde daha düşük elektrik faturasıyla paradan tasarruf etmenizi sağlayarak tüm akış hızlarında optimum performans sağlar.
  • Cıva İçermez
  • Kompakt Tasarım
  • Kolay Kurulum ve Kullanım
  • UV-C LED Teknolojisi
  • Düşük Enerji Tüketimi
  • Suyun Isınını Etkilemez

  PearlAqua Deca ürün broşürünü edinin.

  İlk UV LED Giriş Noktası Sistemi

  PearlAqua Deca, bütün ev için kullanabilen, cıva gibi zararlı maddeler kullanılmadan %99,99’dan fazla virüs ve zararlı bakteriyi etkisiz hale getiren UV LED dezenfeksiyon sistemini sunar.

  Eviniz İçin En Huzurlu Seçim

  Standart UV yoğunluğu izleme ile; aralıklı akışlar için anında açma/kapama ile dezenfeksiyon sağlar ve sıcak su atışını sıfıra indirir. PearlAqua Deca, evinizdeki su için gelişmiş UV tedavisi sağlar.

  Düşük Elektrik Tüketimi

  Verimli UV LED teknolojisi, elektrik tüketiminizi azaltır. Kesintili akışlar için tasarlanan PearlAqua Deca, gücü yalnızca su akarken kullanır ve ihtiyaç duyulan enerjiyi büyük ölçüde azaltır.

  Düşük Bakım Maliyeti

  PearlAqua Deca, 5 yıllık lamba değiştirme aralığı, azaltılmış mineral kirliliği ve kırılgan lambaların kullanılmaması, onu piyasadaki en düşük bakım seçeneği haline getirir.

  Dinamik Güç Kontrolü

  PearlAqua Deca, anında açma/kapamanın ötesinde Dinamik Güç Kontrolü özelliğine sahiptir. Tüm akış hızlarında optimum performans sağlar ve daha düşük bir elektrik faturasıyla paradan tasarruf sağlar.

  EBATLAR


   

  Düşük Elektrik Tüketimi


  PearlAqua Deca, daha az enerji kullanır ve daha uzun bir lamba değiştirme aralığına sahiptir, bu da onu geleneksel cıva lamba sistemine kıyasla 3 yıllık sahiplikten sonra daha uygun maliyetli bir seçenek haline getirir.

  DİNAMİK GÜÇ KONTROLÜ


   

  Geleneksel UV Güç Kullanımı


  Geleneksel cıva sistemleri, ısınma süreleri ve döngülerindeki kısıtlamalar nedeniyle genellikle haftanın 7 günü, günde 24 saat açık bırakılır. Bu sistem, su kullanılmadığında gereksiz güç kullanır, maliyete neden olur ve enerji israfına yol açar.

  Genel UV LED Güç Kullanımı


  UV LED’ler, milisaniyeler içinde %100 güç ile anında açma/kapama özellikleri sunar. Ancak bu, tüm ev sistemlerindeki akış oranlarındaki değişiklikleri hesaba katmaz, bu nedenle UV LED’ler suyu %100 tam güçte işler.

  PearlAqua Deca Dinamik Güç Kontrolü


  PearlAqua Deca, UV LED’lerin anında açma/kapama yeteneklerinin ötesinde, Dinamik Güç Kontrolü özelliğine sahiptir ve tüm akış hızlarında optimum performans sağlar. Daha düşük bir elektrik faturasıyla paradan tasarruf etmenizi yardımcı olur. Düşük akış oranları tespit edildiğinde, sistem güç tüketimini uyarlar ve düşürür.

  Hesaplama Aracı

  AquiSense Deca Enerji Maliyet Hesaplayıcı

  Türkiye Ortalama 0,64 TRY / kWsa

  %50 Düşük güç kullanımına dayalı hesaplanmıştır.

  Geleneksel UV Maliyet Hesaplayıcısı


  24 saatlik kullanıma göre hesaplanmıştır.
  Sem Water

  Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş markasıdır.

  İletişim


  Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Barbaros Mah. Temmuz Sok. No: 6 Atasehir / İstanbul