PearlAqua Micro™

  UV-C LED SU ARITMASI SİSTEMİ

  PearlAqua Mikro ürünü, UV dezenfektasyon kategorisinde yeni bir bölüm olan Micro UV TM’nin oluşmasına olanak sağladı. PearlAqua Micro, dünyanın en küçük UV dezenfeksiyon sistemidir. Micro, UV-C LED’ler ve patentli akış hücresi tasarımı aracılığıyla dezenfeksiyon performansından kendini kanıtlamıştır. PearlAqua Micro, kullanım noktası sistemlerine ve süreçlerine entegre edilmek üzere tasarlanmıştır.

  • Uygun fiyat
  • Kompakt tasarım
  • Kolay entegrasyon
  • Çok yönlü uygulanabilirlik
  • UV-C LED Sınıfının en iyisi
  • UV ışık yoğunluğu izleme teknolojisi

  PearlAqua Micro ürün broşürünü edinin.

  NSF/ANSI 55-2019 Sertifikası

  PearlAqua Micro’nun malzeme ve yapısal bütünlüğü, NSF (National Sanitation Foundation) International prosedürleri gereğince test edilmiş ve onaylanmıştır.

  Micro UVTM

  PearlAqua Micro, dünyadaki en kompakt UV sistemidir. Son derece yapılandırılabilir olan bu ürün, doğrudan kullanım noktasında kurulabilir.

  Kolay Sistem Entegresi

  Micro platform, en dar yerlere bile rahatlıkla entegre edilebilmek için tasarlanmıştır. Daha önce hiç mümkün olmadığı düşünülen arıtma prosedürlerinde UV teknolojisi uygulamasına izin verir ve yerden tasarruf etmenizi sağlar.

  UV Yoğunluğu İzleme

  Cihaz içerisinde gerçek zamanlı UV yoğunluğunu izlemek için UV sensörlü seçeneği mevcuttur ve kritik uygulamalar için reaktör haznesinden gerekli bilgilere ulaşmanızı sağlar.

  Farklı Modeller

  Ürünümüzde geniş bir akış hızı aralığı için 4 ayrı model mevcuttur. Kullanıcının istediği su koşullarına göre optimizasyon yapmasını sağlar.

  Suyunuzu Isıtmaz

  LED’ler ısıyı suya aktarmaz, böylece kirlenmeyi sınırlar ve su sıcaklığından bağımsız olarak sabit bir UV ışık çıkışı sağlar.

  Ebatlar


   

  Sem Water

  Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş markasıdır.

  İletişim


  Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Barbaros Mah. Temmuz Sok. No: 6 Atasehir / İstanbul