PearlAqua TM

  UV-C LED SU ARITMA SİSTEMİ

  PearlAqua, su dezenfeksiyonu için tasarlanmış dünyanın ilk UV-C LED ürünüdür. Sistem, son teknoloji LED’leri, kimyasallar veya cıva bazlı UV lambaları kullanılmadan benzersiz ve kompakt bir tasarıma entegre eder. Bu sistem tasarımı sağlam ve bağımsız olmasından dolayı sizlere kolay kurulum sağlar ve ürünü prize takarak kullanımınıza sunar.

   

  • Kolay Kurulum
  • Sağlam iç ve dış yapı
  • Düşük Karbon Ayak izi
  • Kendi Kendine Yetebilme
  • Özelleştirilebilir
  • Düşük Enerji Tüketimi

  PearlAqua ürün broşürünü edinin.

  Maksimum Çevre Koruması

  PearlAqua çevreye herhangi bir risk teşkil etmeden en gelişmiş dezenfeksiyonu sağlar. Düşük güç gereksinimi ve cıva gibi zararlı materyellerin bulunmaması sayesinde PearlAqua sizler için en sağlıklı çözümü sunar.

  Değiştirilebilir UVinaire®

  UVinaire® PearlAqua’nın kalbi olan değiştirilebilir bir LED lamba modülüdür. 10.000 saatlik kullanım ömrüne geldiği zaman kolaylıkla değiştirilebilir. LED modülü içerisinde güvenlik kilidi anahtarı ve yerleşik veri kaydı bulundurur.

   

  Kolay Kurulum

  PearlAqua kurulduğu yerde anlık olarak güvenli ve taze su sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde, geleneksel UV sistemlerinin sahip olduğu ayrı bir kontrol kutusuna ihtiyaç duymaz.

  Performans Göstergesi

  Performans göstergesi üzerinde bulunan ışıklar, cihazın çalışır durumda olduğunu ve alarm koşullarının sağlandığını gösterir. Günlük sınırsız çevrim ile uzaktan çalıştırma veya durdurma işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Kullanıcı isteğine bağlı olarak UV yoğunluk sensörü entegre edilebilir.

  Ebatlar

    9D 15E 24G
  A 73 [2.87] 87 [3.42] 127 [5.00]
  B 92 [3.62] 105 [4.13] 148 [5.83]
  C 100 [3.93] 100 [3.93] 140 [5.51]
  Sem Water

  Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş markasıdır.

  İletişim


  Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Barbaros Mah. Temmuz Sok. No: 6 Atasehir / İstanbul