UV-C LED, Uluslararası NSF Kuruluşunun NSF/ANSI 55-2019 Standartlarına Göre Tamamen Onaylanan İlk Ürün Yelpazesidir!

PearlAqua Micro ™ su dezenfeksiyon ürünleri, NSF International tarafından yeni yayınlanan Standart 55’e göre onaylanmıştır.

Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız ve UV-C LED su dezenfeksiyon teknolojisinde dünya lideri olan AquiSense Teknolojileri (Erlanger, KY), PearlAqua Micro serisi için B Sınıfı bileşen sertifikasını talep etmektedir. Dezenfeksiyon performansı, malzeme uyumluluğu ve yapısal bütünlük için yeni NSF/ANSI 55-2019 Standardına uygun olarak Uluslararası NSF Kuruluşu tarafından birden fazla modelde test edilmiş ve onaylanmıştır. Standart 55 sertifikası, B sınıfı dezenfekte kamu içme suyunun tamamlayıcı bakteri kırma tedavisi için ultraviyole su sistemlerini onaylar ve yaygın içme suyu ürünlerini belirtilir. Cıva içermeyen ve anında açılan UV-C LED teknolojisini kullanan bu ilk ürün yelpazesi, konut ve ticari alanlardaki su kullanım noktaları için önemli fırsatlar sunar.

PearlAqua Micro, dünyanın en küçük UV-C LED su arıtma sistemidir ve güncel olarak her ay 10.000 üniteye ulaşan üretimiyle, açık bir şekilde pazar lideri bir üründür. PearlAqua Micro platformu, beş ayrı model boyutu ve dakikada 8 litreye kadar akış hızları sunan geniş ve eşsiz bir yelpazesi içerir. US-EPA UV Dezenfeksiyon Kılavuzu protokollerine göre tamamlayıcı üçüncü taraf dezenfeksiyon doğrulamasının yanı sıra bakteri azalmasında %99,9999 başarı gösterir; ek sertifikalar ve uyumluluk belgeleri aşağıdakilerdir:

  • WaterMark- AS/NZS 3497:1998 
  • EMC- EN 55022 
  • CB Belgesi- IEC 60335 & IEC 62471  
  • CE
  • RoHS 
  • REACH 
  • Japonya Gıda Sağlığı ve Su İşleri Kanunu (Beklemede) 
  • WRAS- BS 6920 (Beklemede) 

Bu geniş sertifika yelpazesi, PearlAqua Micro platformunu piyasadaki en kapsamlı şekilde test edilen UV-C LED su arıtma ürünü yapmaktadır. AquiSense Teknolojileri, dünyanın önde gelen OEM markaları tarafından güvenilmekte ve AquiSense Kentucky, ABD tesisinde ISO-9001: 2015 kalite standartlarına göre üretilmektedir. Tüm ürün tasarımının ve üretiminin AquiSense ’in kontrolünde bulundurması ile birlikte bir dizi patent uygulamasının çalışılması, PearlAqua Micro ürünlerinin rakip ürünlerin maliyetinin kıyasla daha üstün dezenfeksiyon performansı sunmasıyla sonuçlanır.  

AquiSense ‘in teknolojiden sorumlu başkanı (CTO) Jennifer Pagan, “NSF / ANSI 55-2019 sertifikası, AquiSense ‘in UV-C LED ticari uygulamasında öncü olduğuna dair daha fazla kanıt ekliyor” dedi. Pagan, “Ekibimiz, yeni 55 Standardının sağlam ve geleceğe yönelik olmasını sağlamak için Uluslararası NSF Kuruluş ’unu desteklemek için yıllardır çalışmaktadır. OEM ortaklarımız, artık NSF sertifikalı bir bileşeni entegre etme iddiasından yararlanacaktır” dedi.  

            Uluslararası NSF Kuruluşu tarafından verilen sertifikaya erişmek için buraya tıklayınız.

AquiSense Teknolojileri Hakkında

AquiSense Teknolojileri, UV-C LED sistemleri tasarımı ve üretiminde dünya lideridir. Cihazlarını değerlendirmek ve verimli dezenfeksiyon ürünleri tasarlamak için önde gelen LED üreticileriyle birlikte çalışırlar. AquiSense, patentli teknoloji ve derinlemesine bilgi birikiminin bir kombinasyonunu kullanarak, LED cihazları su, hava ve yüzey uygulamalarında gerçek dünya sorunlarını çözen ürünlere entegre eder. 

Uluslararası NSF Kuruluşu Hakkında

Üreticiler, düzenleyiciler ve tüketiciler, dünyanın gıda, su, tüketici ürünleri ve çevresinin korunmasına yardımcı olan halk sağlığı standartları ve sertifika programlarının geliştirilmesi için Uluslararası NSF kuruluşuna başvurur. Misyonları, küresel insan sağlığını korumak ve iyileştirmektir. Bağımsız, akredite bir kuruluş olarak, standart grupların standartlarını geliştirilmesini kolaylaştırır ve hizmet grupları ürün ve sistemleri test eder ve onaylar. NSF International ayrıca halk sağlığı ve çevre için denetim ve risk yönetimi çözümleri sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sem Water

Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş markasıdır.

İletişim


Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş

Barbaros Mah. Temmuz Sok. No: 6 Atasehir / İstanbul